لوله UPVC
لوله UPVC

لوله UPVC

لوله UPVC نشان دهنده پلی وینیل کلرید پلاستیکی نشده است. به دلیل محافظت جامد در برابر مواد شیمیایی و اجزای طبیعت، UPVC تصمیم بهینه ای را برای توسعه لوله کشی شهری و تجاری‌ می‌گیرد.

U در UPVC مخفف  unplasticized است. یو پی وی سی دارای مزایای متمایز نسبت به PVC است و کاربردهای متعددی در بخش‌های مختلف دارد، از تولید، ساخت و ساز، حمل و نقل سیالات، و مهمتر از همه، صنعت لوله کشی.

لوله‌های پی وی سی انتخاب عالی برای انتقال آب از طریق چاه‌های لوله و مخازن سقفی در منازل، ادارات، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، اماکن عمومی و حمل و نقل آب شور در صنایع و … هستند.

تهران اتصالات یکی از قدیمی ترین تولیدکننده لوله و اتصالات می باشد که فروش لوله UPVC جزئی و عمده دارند جهت اطلاع از قیمت و خرید لوله UPVC با کارشناسان فروش ما در تهران اتصالات تماس بگیرید. شماره تماس: 0216681935702166819355

مزایا لوله‌های UPVC

لوله‌های UPVC مقاومت بالایی در برابر قرار گرفتن در معرض مواد معدنی، خوردگی دارند و از استحکام کششی بالایی برای مقاومت در برابر اثرات شرایط سخت‌افزاری شدید برخوردار هستند و لوله‌های چاهک را بهترین انتخاب ممکن می‌سازد. این لوله‌ها به دلیل دوام و خنثی بودن، خوردگی یا جرمگیری نمی‌کنند و آنها را به قهرمانان بلامنازع حمل مواد شیمیایی، روغن و سایر مایعات تبدیل می‌کند. لوله‌های UPVC استحکام و مقاومت بالایی در برابر اشعه ماوراء بنفش دارند، کشش و استحکام ضربه‌ای بالایی دارند و آنها را به یک راه‌حل بادوام برای انواع نیازهای لوله‌کشی تبدیل می‌کند. لوله‌های UPVC برای چاه‌ها در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند و به طور قابل‌توجهی مشکلات آب را که در حال حاضر با آن مواجه هستند حل می‌کنند. آنها انعطاف پذیر هستند و قابلیت خمش عالی دارند و برای کارهای ساختمانی و محافظت در هنگام حوادث غیرمترقبه مانند زلزله ایده آل هستند. همانطور که در بالا ذکر شد، لوله‌ها ضد زنگ، مقاوم در برابر UV هستند.

لوله‌های یو پی وی سی از مواد غیر سمی ساخته شده اند. فرآیند تولید آنها شامل استفاده از ترکیبات پلی وینیل غیر پلاستیکی سازگار با محیط زیست است. این کیفیت غیر سمی ذاتی این لولهها را برای کاربرد لوله کشی آب آشامیدنی ایمن‌ می‌کند. مواد UPVC در سراسر جهان 100 درصد بدون سرب است. مسمومیت با سرب از طریق آب مشکلی است که در سراسر جهان به دلیل کیفیت ارزان لوله در هنگام استفاده شناخته شده است. لوله‌های بی کیفیت از سرب استفاده‌ می‌کنند و خطر تأثیر سرب بر کیفیت آب مطلق است. لوله‌های ما بدون سرب و فلزات سنگین هستند. PVC از یک ترکیب غیر سمی ساخته شده است. لوله‌های ما ایمن تر از لوله‌های ساخته شده از فلز و بتن هستند. 100٪ بدون سرب بودن لوله‌های ما را برای انتقال آب آشامیدنی ایده آل‌ می‌کند. از مزایای لوله‌های یو پی وی سی غیر واکنشی بودن و مقاوم بودن در دمای بالا تا 60 درجه سانتی گراد است.

لوله‌های UPVC و کاربرد آن‌ها به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فرد PVC نامحدود است. آنها ساختار سبک وزن دارند. هنگام نصب یک سیستم لوله کشی در بخش مسکونی یا تجاری، توصیه‌ می‌شود از مواد سبک وزن استفاده کنید و نصب آن را کار بزرگی نکنید. وزن مواد مورد استفاده، به ویژه در صنایع خاصی مانند حمل و نقل، جایی که قرار است حجم سنگین حمل شود، یک عامل حیاتی است. توصیه‌ می‌شود از لوله‌های یو پی وی سی استفاده کنید.

برای حمل و نقل مواد سنگین با سهولت و هزینه‌های حمل و نقل پایین

هنگامی که بار در حال حاضر حجیم است، روش حمل و نقل توصیه‌ می‌شود سبک باشد و وزن کمتری به کل واگن اضافه کند.

 

مقرون به صرفه

سبک بودن هزینه‌های حمل و نقل آنها را ارزان تر‌ می‌کند. مهمترین مزیت لوله‌های UPVC برای هر کسب و کاری کاهش حمل و نقل، هزینه‌های نیروی کار نصب است و تولید خود مواد بسیار مقرون به صرفه تر از فلز است.

لوله‌های UPVC مقاوم در برابر نشتی و جریان افزایش یافته در طول‌های متفاوتی تولید می‌شوند که با نیازهای مختلف مطابقت دارد و به حداقل رساندن تعداد اتصالات برای کارگران ساختمانی آسان‌تر می‌شود. لوله‌ها دارای سطح داخلی صافی هستند که اصطکاک را به حداقل‌ می‌رساند و جریان آزاد و سریع آب را تضمین‌ می‌کند. احتمال نشتی را به حداقل‌ می‌رساند. اتصالات اتصال در لوله‌ها با سیمان حلال وصل شده و مهر و موم شده اند، بنابراین به هیچ وجه نیاز به جوشکاری ندارند.

 

لوله UPVC
لوله UPVC

کاربرد لوله یو پی وی سی

لوله‌های زهکشی UPVC برای خطوط تامین آب آشامیدنی ایده آل هستند. از آنها به عنوان پوششی برای لوله‌ها نیز استفاده‌ می‌شود.

لوله‌های یو پی وی سی غیر فلزی هستند. خنثی بودن آنها را به بهترین انتخاب خطوط لوله برای دفع فاضلاب تبدیل‌ می‌کند.

آنها در سیستم‌های فاضلاب استفاده‌ می‌شوند زیرا اجازه نمی دهند هیچ رسوبی در داخل خط لوله ایجاد شود زیرا سطح داخلی آنها صاف است.

آنها در برابر آتش نارسانا هستند و‌ می‌توانند دمای بالا را تحمل کنند. بنابراین مواد uPVC انتخاب خوبی برای نصب الکتریکی است که ایمنی بیشتری را ارائه‌ می‌دهد.

اتصالات و لوله‌های لوله کشی UPVC نیز برای تهویه حمام استفاده‌ می‌شود. استفاده از لوله‌ها به دلیل ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای که دارند، باید چندین برابر افزایش یابد.

 

مزایای استفاده از لوله‌های UPVC برای خانه یا محل کار

استحکام و دوام

لوله‌های UPVC دارای مقاومت کششی و ضربه ای بالایی هستند. آنها را به یک راه حل طولانی مدت برای انواع نیازهای لوله کشی تبدیل می‌کند. آنها انعطاف پذیر هستند و قابلیت خم شدن عالی دارند که آنها را برای جابجایی در حین ساخت مناسب می‌کند. همچنین، در هنگام بلایای مانند زلزله کمک می‌کند. لوله‌های UPVC همچنین ضد زنگ و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش هستند که در کنار انعطاف پذیری، ماندگاری شگفت انگیز آن‌ها را افزایش می‌دهد.

غیر سمی

مواد UPVC کاملاً ثابت و غیر واکنشی است و می‌تواند تا دمای 60 درجه سانتیگراد را تحمل کند. از این رو، یک محیط ایده آل برای حمل آب مصرفی و سایر انواع آب است.

نصب آسان و سبک وزن

وزن لوله‌های UPVC کسری از وزن لوله‌های فلزی است. این ویژگی سبک وزن، حمل، جابجایی و نصب آن را آسان می‌کند.

مقرون به صرفه

وزن آنها حمل و نقل آنها را ارزان تر می‌کند و هزینه‌های نیروی کار را در طول نصب کاهش می‌دهد. همچنین، تولید خود مواد در مقایسه با فلز بسیار معقول‌تر است.

مقاوم در برابر نشتی

لوله‌های UPVC در طول‌های مختلف تولید می‌شوند. این کار کارگران ساختمانی را آسان تر می‌کند تا تعداد اتصالات را محدود کنند. احتمال نشت به پایه را حفظ می‌کند. نیازی به جوشکاری یا فلزکاری ندارد زیرا اتصالات اتصال با سیمان حلال به هم متصل و آب بندی می‌شوند.

حداکثر جریان

لوله‌های UPVC دارای سطح صافی در داخل هستند. که اصطکاک داخل را به حداقل می‌رساند و جریان آزاد و سریع آب را تضمین می‌کند.

 

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات مناسبی در رابطه با لوله UPVC در اختیار شما دوستان عزیز ارائه دهیم جهت خرید و اطلاع از قیمت لوله UPVC با متخصصان ما در تهران اتصالات تماس بگیرید. شماره تماس: 0216681935702166819355

 

سوالات متداول

قیمت لوله UPVC چقدر است؟

جهت اطلاع از قیمت لوله UPVC با متخصصان ما در تهران اتصالات تماس بگیرید. شماره تماس: 02166819357 – 02166819355

کاربرد لوله یو پی وی سی چیست؟

لوله‌های زهکشی UPVC برای خطوط تامین آب آشامیدنی ایده آل هستند. از آنها به عنوان پوششی برای لوله‌ها نیز استفاده‌ می‌شود. لوله‌های یو پی وی سی غیر فلزی هستند. خنثی بودن آنها را به بهترین انتخاب خطوط لوله برای دفع فاضلاب تبدیل‌ می‌کند. آنها در سیستم‌های فاضلاب استفاده‌ می‌شوند زیرا اجازه نمی دهند هیچ رسوبی در داخل خط لوله ایجاد شود زیرا سطح داخلی آنها صاف است.

مزایای استفاده از لوله‌های UPVC چیست؟

استحکام و دوام غیر سمی نصب آسان و سبک وزن

به این مطلب امتیاز دهید